Barcelona është në një krizë të madhe financiare

Barcelona është në një krizë të madhe financiare

Barcelona është në një krizë të madhe financiare dhe duket se do të shkojnë disa vjet deri sa klubi ta merr vetën.

Kristiano Ronaldo po kthehet te Mançester Junajtid

Kristiano Ronaldo po kthehet te Mançester Junajtid

Kristiano Ronaldo po kthehet te Mançester Junajtid për të vazhduar karrierën e tij në klubin britanik, me dëshirën për të qenë përsëri protagonist në “Old Traford”a, aty ku u kthye në një nga emrat më të suksesshëm të futbollit botëror.

Kompletohen 32 klubet që do të luajnë në fazën e grupeve të Ligës së Kampionëve

Kompletohen 32 klubet që do të luajnë në fazën e grupeve të Ligës së Kampionëve

Liga e Kampionëve ka kompletuar 32 klubet që do të marrin pjesën në sezonin 2021/22.

Anglia ndaloi lojtarët tu bashkohen kombëtareve, reagon kreu i FIFA-s: I kam shkruar kryeministrit britanik, i kërkova…

Anglia ndaloi lojtarët tu bashkohen kombëtareve, reagon kreu i FIFA-s: I kam shkruar kryeministrit britanik, i kërkova…

Ditën e djeshme, Anglia dhe Spanja morën një vendim të rëndësishëm duke ndaluar futbollistët e tyre të udhëtojnë drejt kombëtareve në zonat e kuqe ku Covid-19 është akoma problem serioz.

Shpërthen dhuna në takimin mes Nices dhe Marseilles

Shpërthen dhuna në takimin mes Nices dhe Marseilles

Ndeshja e futbollit Nice-Marseille u ndërpre nga gjyqtari pasi fusha u pushtua nga disa mbështetës të Nices të dielën për ndeshjen që u luajt në javën e tretë në Ligue 1.

Hoffenheimi e Union Berlini ndajnë pikët

Hoffenheimi e Union Berlini ndajnë pikët

U mbyll në barazim 2-2 sfida mes Hoffenheimit dhe Union Berlinit, e vlefshme për javën e dytë të kampionatit gjerman. Dueli i zhvilluar në “Pre Zero Arena” ishte mjaft emocionues dhe i pasur me gola. Berlinezët gjetën shpejt golin me...

Interi e nis mirë sezonin e ri, merr tre pikë e para ndaj Genoas

Interi e nis mirë sezonin e ri, merr tre pikë e para ndaj Genoas

Kampioni në fuqi i Serie-A e ka nisur shumë mirë sezonin e ri të kampionatit italian duke triumfuar me rezultat të thellë 4-0 në ndeshjen e zhvilluar të shtunën në “Giuseppe Meazza”.

Messi arrin në aeroportin e Parisit, shpërthejnë në festë tifozët e PSG-së

Messi arrin në aeroportin e Parisit, shpërthejnë në festë tifozët e PSG-së

Lionel Messi ka arritur tashmë në aeroportin e Parisit për të kompletuar kalimin te Paris Saint-Germain.

Lajmet e fundit

Zaman Maqedoni

ZAMAN.MK ©
1994 - 2020 - TË GJITHA TË DREJTAT JANË TË REZERVUARA.
Materialet në këtë faqe nuk mund të përdoren pa lejen paraprake të redaksisë.

Zaman Maqedoni