Prej nesër rikthehen të rreshurat

Moti sot do të jetë me diell dhe vranësira, ndërsa në disa pjesë të vendit do të ketë shfaqje të mjegullave.

Do të fryjë një erë e lehtë në drejtim të pjesës jugore.

Në mëngjes temperaturat do të lëvizin nga 8 në – 2, ndërsa gjatë ditë temperaturat do të lëvizin prej 6 deri në 13 gradë celsius.

Nga dita e premten moti pritet të jetë me reshje të shiut.